Apie mus


Truputis istorijos

Praėjusio šimtmečio paskutiniojo dešimtmečio pradžioje pirmieji mūsų kontaktai su aromatų terapijos kosmetikos preparatų kūrėjais ir gamintojais Čekijos Respublikoje peraugo iki firmos - atstovybės įkūrimo Lietuvoje. Praėjusio amžiaus 9-ojo dešimtmečio pradžioje šios kosmetikos firminis ženklas (brendas) buvo AÖK, vėliau jis pasikeitė į Original AÖK, o nuo 2003 metų iki dabar – Original ATOK. Aromaterapinės serijos Original ATOK preparatai, kuriuos mes - UAB „Aromatum Cosmetic“ su malonumu pateikiame Jums, tarptautinėje rinkoje turi daugybę nuoširdžių gerbėjų. Mus labai džiugina, kad nuolat didėja mūsų klientų susidomėjimas aromatų kosmetika ir auga Original ATOK preparatų poreikis.

Ženklas/Brendas Original ATOK 

Čekijos įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ preparatai, turintys prekinį ženklą/brendą Original ATOK, pristato aukštos kokybės Aromatų Terapijos Aliejinę Kosmetiką, skirtą profesionalams ir naudojimui namuose. Ši kosmetika tinkama kompleksinei viso kūno priežiūrai. Pats pavadinimas rodo tiesioginį ryšį kosmetikos su aromaterapija. Kosmetikos preparatų Original ATOK gamyboje naudojamos tiek senovės receptūros, tiek kuriami nauji preparatai. Original ATOK preparatai savo sudėtyje neturi tenzidų, cheminių stabilizatorių, konservantų, mineralinių aliejų, kurie neigiamai veikia odą. Laboratorijose naudojami išskirtinai natūrali augalinės kilmės žaliava: aukštarūšiai naturalūs augaliniai aliejai, vitaminas E, sojų lecitinas, augaliniai ekstraktai. Natūralūs augaliniai aliejai savo savybėmis artimi odos riebalams. Jie lengvai įsigeria į odą kartu su aktyviai veikiančiomis medžiagomis. Eteriniai aliejai palankiai veikia odos tonusą, kraujotaką, riebalinių liaukų funkciją bei visą organizmą. Preparatų efektyvumas patvirtintas daugkartiniais stebėjimais bendradarbiaujant su kosmetikos salonais, reabilitacijos centrais, pediatrais, sanatorijomis. Daugeliui preparatų atlikti klinikiniai tyrimai.

Dėka  įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ savininkės ir vadovės Anastazijos Skopalovos didelio darbštumo ir gebėjimų, šiandieną tai yra klestinti ir dinamiška įmonė, užsiimanti aromaterapinės kosmetikos preparatų Original ATOK kūrimu, gamyba ir pateikimu vartotojams. Už pasiektus puikius 2010-ųjų metų  rezultatus  ji tapo prestižinio Čekijos Respublikoje organizuojamo konkurso „ČEKIJOS verslininkių įvertinimas – OCP“ tarp moterų savininkių-vadovių   nugalėtoja vidutinio dydžio įmonių grupėje.

Firma „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ pateikia sekančius aromaterapinės kosmetikos produktus: vonios aliejus, dušo aliejus,intymios higienos preparatus,vaikų preparatus BABY, plaukų priežiūros preparatus, dantų ir burnos ertmės priežiūros preparatus, nosies gleivinės prieżiūros aliejus, vyrų preparatus GALANT, hidrofilinius veido valymo aliejus,veido ir kūno pienelius, regeneracinius veido aliejus  – „skystuosius kremus“, ekskliuzyvinius veido aliejus ir kremus, įdegio saulėje aliejus, kūno masažo aliejus ir kremus, regeneracinius ir bazinius kremus, paakių odos priežiūros kremus, specialius preparatus, regeneracines kaukes, aromatinį veido vandenį ir toniką, rankų priežiūros preparatus, kojų priežiūros preparatus, eterinius aliejus ir jų mišinius, augalinius aliejus ir jų ekstraktus, vitaminus.

MŪSŲ FILOSOFIJA

AUKŠTA KOKYBĖ

Aromaterapinės aliejinės kosmetikos preparatų gamybai firma naudoja tik sertifikuotą gamtinę žaliavą, neturinčią jokių genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Nei viename iš preparatų Jūs nerasite absoliučiai bereikšmių odai mineralinių alyvų. Čia visada naudojami tik aukščiausios kokybės augaliniai ir eteriniai aliejai bei kiti gamtiniai komponentai. Be to, ir technologiniai procesai, naudojami gamyboje, maksimaliai išsaugo naudingus elementus, esančius žaliavoje. Įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ produkcijos kokybės lygį patvirtina ir ISO 9001:2008 sertifikatas, kurį gamintojas gavo 2010 metais.


PRODUKCIJOS ŠVIEŽUMAS

Kadangi daugumos preparatų sudėtyje yra 100%, arba beveik 100% gamtinių komponentų, tai ir jų sunaudojimo laikas yra palyginti trumpas. Todėl firma šiuos kosmetikos produktus pradeda gaminti tik gavusi užsakymą iš Jūsų, tuo garantuodama absoliutų jų šviežumą. Tik atskirais atvejais, kai kuriuose produktuose panaudojamas minimalus kiekis papildomų apsauginių komponentų - emulgatorių ir gamtinių konservantų. Kaip žinome, tai pagrinde liečia tik kremus, kurie be emulgacijos neturėtų kreminės substancijos, o be konservantų, jie per kelias dienas apsikrėstų įvairiais mikroorganizmais.

PROFESIONALIZMAS

Firmos „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ produkcijos Jūs nerasite įprastose parduotuvėse. Ją pristato tik gerai paruošti profesionalai - kosmetologai, masažistai, gydytojai, kurortų, reabilitacijos ir sveikatingumo centrų, vaistinių darbuotojai. Šiandieną su firma Čekijoje bendradarbiauja per 5700 specialistų ir organizacijų, Lietuvoje - per 1300.


Original ATOK SALONAS-STUDIJA

Original ATOK aukštos kokybės kosmetikos preparatus pristato profesionaliai paruošti kosmetikos, masažo salonų, reabilitacijos, sveikatingumo centrų ir kitų įstaigų darbuotojai. Įsigyjant šios kosmetikos priemones, jie  pataria, kaip jomis teisingai  naudotis. Todėl šių produktų nerasite masinėse pardavimo vietose. Lietuvoje šios produkcijos galite įsigyti tiesiogiai UAB „Aromatum Cosmetic“ Kaune, Būgos g. 21-1 arba ją užsakyti  el. paštu info@aromaterapija.lt, t.: +370 37 221410, +370 37 324323, +370 699 49021 bei internetinėje parduotuvėje www.aromaterapija.lt/shop/, Apie salonus, kurie teikia paslaugas, vartodami Original ATOK produktus mūsų šalyje galite sužinoti internetiniame puslapyje  www.aromaterapija.lt, skirsnyje „Kontaktai“.

salone-studijoje jūs galite:

 • Gauti profesionalų aromaterapinės kosmetikos specialistų aptarnavimą;
 • Atlikti kosmetines aromaterapines veido ir kūno priežiūros procedūras;
 • Mėgautis aromaterapinio kūno masažo atlikimu;
 • Kosmetinės ir masažo procedūros atliekamos naudojant tik Original ATOK preparatus;
 • Užsisakyti aromaterapinius preparatus pagal individualius savo poreikius;
 • UAB „Aromatum Cosmetic“ specialistai suteiks profesionalias konsultacijas.

Taip savo brangiems žmonėms Jūs galite įteikti originalią dovaną

 • įsigyti natūralių Original ATOK aromaterapinės aliejinės kosmetikos preparatų;
 • patirti nuostabų relaksą;
 • gauti naujų žinių apie kerintį kvapų pasaulį.

Linkime Jums sveikatos ir grožio!
Tai išsaugoti Jums padės Original ATOK preparatai.

UAB „Aromatum Cosmetic“ vadovas
dr. Valdimaras Mukulys

Čia jūs įsigysite trijų rūšių dovanų kuponus:

 • Original ATOK kosmetikai. Išrašomi kuponai 30,-, 50,- ir 75,- eurų sumai. Jūsų pageidavimu gali būti ir didesnė suma.
 • Veido priežiūros procedūrai ar aromaterapinio kūno masažo atlikimui.
 • Dalyvavymui aromaterapiniuose seminaruose.