ALBISAN eterinių aliejų mišinys intymiai higienai

ALBISAN eterinių aliejų mišinys intymiai higienai Padidinti

Taip

0301B

Original ATOK

Nėra įvertinimų

16,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
Bendra charakteristika:   
šis eterinių aliejų mišinis yra priemonė efektyviai normalizuojanti lytinių organų gleivinės simbiotinę mikroflorą.
 
Poveikis:
• Normalizuoja lytinių organų gleivinės simbiotinę mikroflorą
 
Veikliosios medžiagos:
eteriniai arbatmedžių, levandų, rožinių pelargonijų žiedų aliejai.
 
Vartojimas:
ant sterilaus tampono pipete užlašinkite 5-7 eterinių aliejų mišinio Albisan lašų. Tamponą patalpinkite į makštį. Veikiami kūno šilumos eteriniai aliejai garuoja ir  trukdo daugintis grybeliniams mikroorganizmams, ramina niežėjimą. Tamponą keiskite kelis kartus per dieną. Šią procedūrą būtina nuosekliai atlikti ne mažiau kaip vieną savaitę. Ilgesnės trukmės preparato naudojimas nėra žalingas, nes jis padeda išvengti galimos reinfekcijos.
Tolimesnei lytinių organų priežiūrai rekomenduojame naudoti Original ATOK hidrofilinį plovimo aliejų INTIMA, kuris tinka kasdieninei higienai, kadangi jame nėra odą erzinančių tenzidų (putojančių priedų). Esant lėtinei problemos eigai, preparatą tinka naudoti kartu su tradiciniais terapijos metodais, kuriuos paskyrė prižiūrintis ginekologas.
 
ĮSPĖJIMAS:
šio eterinių aliejų mišinio nereikėtų vartoti prasidėjus ketvirtam ir vėlesniais nėštumo mėnesiais. Šiuo klausimu būtina pasitarti su ginekologu.
 
DĖMESIO:
reikalavimai saugiam eterinių aliejų mišinio naudojimui:
- vartoti tik išoriškai;
- vartoti saugiai, stengtis, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plauti vandeniu;
- vartoti eterinių aliejų mišinį nedideliais kiekiais, laikantis jo dozavimo normų;
- prieš vartojimą būtina pasidaryti alerginio jautrumo odai ir kvėpavimo takams testus. Alergija odai: vieną eterinių aliejų mišinio lašą sumaišykite su nedideliu kiekiu augalinio (migdolų, sojų, sezamų ar kt.) aliejaus ir šiuo mišiniu patepkite vidininę rankos dilbio pusę. Jei keleto valandų laikotarpyje nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) - tai šį eterinių aliejų mišinį galite naudoti. Alergiją kvapui nustatoma užlašinus porą lašų eterinių aliejų mišinio ant vatos diskelio ir per neilgus laiko intervalus keletą kartų pauostant jį. Jei pajusite diskomfortą, pasireikš kosulys, čiaudėjimas, ašarojimas šio eterinių aliejų mišinio Jums vartoti negalima;
- nėščiosioms, maitinančioms kūdikius, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl galimo eterinių aliejų mišinio vartojimo būtina pasitarti su šeimos gydytoju;
- eterinių aliejų mišinį laikyti sandariai uždarytą vėsioje, tamsioje, saugioje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie eterinių aliejų mišinį yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas eterinių aliejų mišinys nėra skirtas gydymui. Tai profilaktinė priemonė. Prieš vartodami eterinių aliejų mišinį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

ALBISAN eterinių aliejų mišinys intymiai higienai

ALBISAN eterinių aliejų mišinys intymiai higienai

Data sheet

Svoris 100.00 g
Talpa 10 ml