Medetkų vaistinių ekstraktas

Medetkų vaistinių ekstraktas Padidinti

visų tipų, jautri, suskeldėjusi

Skambinti +370 699 49021, +370 37 221410

6304E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

8,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės

INCI:
Calendula officinalis extract in glycine soja oil

Bendra charakteristika:  
tai vaistinių medetkų žiedlapių ekstraktas sojų aliejuje. Jis veikia antiseptiškai ir priešuždegimiškai. Naudojamas saulės pažeistos odos priežiūrai. Aktyvina audinių užgijimo procesus. Tinka skilinėjančių rankų odos priežiūrai. Ramina nervų sistemą.

Fizinės savybės:
skaidrus, gelsvai-oranžinės spalvos aliejingas skystis, pasižymintis specifiniu lengvu medetkų aromatu. Suskystėjimo temperatūra - apie - +13°C. Santykinis tankis, esant +20°C - apie 0,923 g/cm3

Gavimo būdas:
gaunamas maceruojant (ekstraguojant) vaistinių medetkų žiedlapius šalto spaudimo sojų aliejuje.  

Savybės ir panaudojimas:
šis augalinis ekstraktas veikia priešuždegiminiai ir užgydančiai. Spartina mažų žaizdelių, įbrėžimų bei nedidelių nudegimų gijimą.  Plačiai naudojamas regeneracinių aliejų ir kremų, skirtų visų tipų odos priežiūrai, gamyboje. Ypač teigiamai veikia linkusią į uždegimus ir saulės spindulių paveiktą odą. Naudojamas jautrios veido odos valymui. Raminančiai veikia nervų sistemą. Komplekse su atatinkamais eteriniais aliejais galima paruošti puikią raminančią vonios priemonę.

Šį ekstraktą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę,  kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.

Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti  šio augalinio ekstrakto.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie šį augalinį ekstraktą yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas augalinis ekstraktas nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami jį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Medetkų vaistinių ekstraktas

Medetkų vaistinių ekstraktas

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas visų tipų, jautri, suskeldėjusi