Kaštonų ekstraktas

Kaštonų ekstraktas Padidinti

visų tipų, kuperozinė

Skambinti +370 699 49021, +370 37 221410

6303E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

10,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės

INCI:
Aesculus hippocastanus extract in glycine soja oil

Bendra charakteristika:  
tai kaštono vaisių ekstraktas sojų aliejuje. Jis gerina odos medžiagų apykaitos procesus  ir fiziologines jos funkcijas naudojimo vietoje. Stiprina kraujagyslių sieneles, didina jų elastingumą. Gerai susigeria į odą. Nepalieka jos paviršiuoje riebios plėvelės.

Fizinės savybės:
skaidrus, šviesiai gelsvas aliejingas skystis. Suskystėjimo temperatūra - apie - +13°C. Santykinis tankis, esant +20°C - apie 0,923 g/cm3.

Gavimo būdas:
gaunamas maceruojant (ekstraguojant) trintus kaštono vaisius šalto spaudimo sojų aliejuje.  

Savybės ir panaudojimas:
gerina odos medžiagų apykaitos procesus naudojamoje vietoje. Stiprina venų ir kapiliarų sieneles. Naudojamas preparatų, skirtų kojų priežiūrai  (ypač pavargusių, linkusių į patinimą kojų bei esant varikozei) gamyboje. Vartojamas ruošiant preparatus, skirtus plaukų priežiūrai, nes gerina galvos odos medžiagų apykaitą bei jos fiziologines funkcijas. Plačiai naudojams regeneracinių aliejų bei kremų, skirtų kuperozinės odos priežiūrai. Lengvai susigeria į odą ir nepalieka jos paviršiuje riebios plėvelės.

Šį ekstraktą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę,  kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.

Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti  šio augalinio ekstrakto.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie šį augalinį ekstraktą yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas augalinis ekstraktas nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami jį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Kaštonų ekstraktas

Kaštonų ekstraktas

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas visų tipų, kuperozinė