Arnikų kalninių ekstraktas

Arnikų kalninių ekstraktas Padidinti

riebi, linkusi į akne ir uždegimus

Skambinti +370 699 49021, +370 37 221410

6301E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

12,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės

INCI:  
Arnica montana extract in glycine soja oil    

Bendra charakteristika:  
tai kalninių arnikų žiedų ekstraktas sojų aliejuje. Jis pasižymi  antiseptinėmis  ir priešuždegiminėmis savybėmis. Veikia užgydančiai. Stimuliuoja audinių regeneraciją. Gerai įsigeria į odą. Naudojams ęsant uždegimas, patinimas, raumenų ir sąnarių problemoms. Tinka spoguotos, inkštiruotos odos priežiūrai.

Fizinės savybės:
geltonos spalvos aliejingas skystis, turintis švelnų specifinį arnikos aromatą. Suskystėjimo temperatūra - apie - +13°C. Santykinis tankis, esant +20°C - apie 0,923 g/cm3.

Gavimo būdas:
gaunamas maceruojant (ekstraguojant) kalninių arnikų žiedus šalto spaudimo sojų agaliniame aliejuje.

Savybės ir panaudojimas:
pasižymi antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Išoriškai naudojant gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitos procesus jo taikymo vietoje. Veikia užgydančiai, aktyvina granuliacinio audinio augimo procesą. Plačiai naudojamas gaminant įvairius kosmetikos preparatus bei plaukų priežiūros produktus. Ypač gerai užsirekomendavo sprendžaint įvairias raumenų ir sąnarių problemas, sklaidant paburkimus bei patinimus.
   
Šį ekstraktą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę,  kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.

Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti  šio augalinio ekstrakto.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie šį augalinį ekstraktą yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas augalinis ekstraktas nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami jį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.


Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Arnikų kalninių ekstraktas

Arnikų kalninių ekstraktas

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas riebi, linkusi į akne ir uždegimus