Kakavmedžių sviestas

Kakavmedžių sviestas Padidinti

sausa, jautri, brandi

Skambinti +370 699 49021, +370 37 221410

6202E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

15,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
INCI:
Theobroma cacao

Bendra charakteristika: 
šiame augaliniame svieste vyrauja sočiosios riebalų rūgštys. Kambario temperatūroje jis yra tvirtos konsistencijos. Norint jį panaudoti reikalingoms aplikacijoms, būtinos atitinkamos pastangos. Kakavmedžių svieste esančios amino rūgštys suteikia jam didelį cheminį stabilumą. Todėl jis naudojamas kaip natūralus įvairių mišinių stabilizatorius. Sviestas minkština odą, palaiko joje natūralų drėgmės balansą ir lėtina senėjimo procesus. Lengvai susigeria į odą ir suteikia jai lengvą atlasinį spindesį. Tinka jautrios, sausos ir brandžios odos priežiūrai.
 
Fizinės savybės:
šviesiai geltonos spalvos, trapus augalinis sviestas.

Suskystėjimo temperatūra:
apie +30 C.  

Pagrindiniai komponentai:
riebalų rūgšties esterai: daugiausiai oleopalmitostearino ir nesočiųjų riebalų rūgštys: oleino (C 18:01) apie 41%.
 
Savybės ir panaudojimas:
amino rūgštys kakavmedžių sviestui suteikia santykinį cheminį stabilumą prieš oksidaciją. Sumaišius jį su kitais aliejais, jis prailgina jų tinkamumo naudojimui terminą. Sviestas minkština odą, suteikia jai skaistumą, gerina jos elastingumą. Ypač tinka jautrios, sausai ir brandžios odos priežiūrai.
Šį kakavmedžių sviestą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.
PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.
 
DĖMESIO:
produktas skirtas tik profesionalams ir išimtinai naudotinas tik kosmetikos tikslais! Naudokite tik išoriškai!
 
Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti  kakavmedžių sviesto.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie kakavmedžių sviestą yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas produktas nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami jį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Kakavmedžių sviestas

Kakavmedžių sviestas

Data sheet

Svoris 260.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas sausa, jautri, brandi