Arbatmedžių eterinis aliejus

Arbatmedžių eterinis aliejus Padidinti

dezinfekuojantis

Taip

5106B

Original ATOK

Nėra įvertinimų

11,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
INCI:
Melaleuca alternifolia oil
 
Kilmės šalis:
Australija.
 
Panaudojimo paskirtis:
inhaliacijoms.
 
Rekomenduojama:
jį taip pat naudoti kaip vonios, masažo ir kitų neutralių preparatų priedą.
 
Aromatas:
aitrus, kartus, specifiškai prieskoninis.
 
Savybės:
stiprus antiseptikas. Pasižymi stipriu priešvirusiniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Galimai stiprina organizmo imuninę sistemą. Patartinas naudoti gripo epidemijos metu dezinfekuojant aplinką.
 
Panaudojimas kosmetikoje:
labiausiai tinka riebios odos priežiūrai. Naudojamas herpės viruso pažeistos odos, burnos ertmės priežiūros ir kt. preparatuose.
 
Naudojimo būdai:
inchaliacijoms. Eterino aliejaus panaudojimui inchaliacijoms geriausiai tinka aromalempa. Šiuo atveju į pripildytą vandens aromalempą įlašinkite 3-8 lašelius eterinio aliejaus (kiekis priklauso nuo patalpos dydžio ir eterinio aliejaus rūšies) ir leiskite jam garuoti. Jo kiekį aromalempoje papildykite pagal reikalą. Eterinį aliejų galima naudoti ir saunos oro aromatizavimui. Šiuo atveju keletą jo lašų užlašinkite ant sudrėkinto tamponėlio ir padėkite saunoje ant aukščiausios lentynos. Veikiamas šilumos eterinis aliejus garuoja ir suteikia saunai aromatą bei puikiai per kvėpavimo takus veikia organizmą. Jis taip pat sėkmingai gali būti panaudojamas ruošiant aromatų terapijos vonias (emulgatoriumi naudojant augalinį aliejų arba pieną), masažo preparatus, kompresus bei kuriant kosmetikos produktus pagal individualias receptūras.
 
ĮSPĖJIMAS:
nerekomenduojama naudoti pirmame nėštumo trimestre.
 
PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių jų dozavimo normų.
 

DĖMESIO:
reikalavimai saugiam eterinio aliejaus naudojimui:
- vartoti tik išoriškai;
- nevartoti neskiesto tiesiai ant odos (išskyrus tik kai kuriuos atvejus);
- vartoti saugiai, stengtis, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plauti vandeniu;
- nevartoti citrusinių aliejų ir kitų fototoksinių aliejų prieš būvimą tiesioginiuose saulės spinduliuose;
- vartoti aliejų nedideliais kiekiais, laikantis jo dozavimo normų;
- prieš vartojimą būtina pasidaryti alerginio jautrumo odai ir kvėpavimo takams testus. Alergija odai: vieną  aliejaus lašą sumaišykite su nedideliu kiekiu augalinio (migdolų, sojų, sezamų ar kt.)  aliejaus ir šiuo mišiniu patepkite vidininę rankos dilbio pusę. Jei keleto valandų laikotarpyje nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) - tai šį eterinį aliejų galite naudoti preparatams, pasigamintiems savo  odos priežiūrai. Alergiją kvapui nustatoma užlašinus porą lašų eterinio aliejaus ant vatos diskelio ir per neilgus laiko intervalus keletą kartų pauostant jį. Jei pajusite diskomfortą, pasireikš kosulys, čiaudėjimas, ašarojimas šio aliejaus Jums vartoti negalima;
- nėščiosioms, maitinančioms kūdikius, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl galimo eterinio aliejaus  vartojimo būtina pasitarti su šeimos gydytoju;
- eterinį aliejų laikyti sandariai uždarytą vėsioje, tamsioje, saugioje ir  vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie eterinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami eterinį aliejų atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

 

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Arbatmedžių eterinis aliejus

Arbatmedžių eterinis aliejus

Data sheet

Svoris 100.00 g
Talpa 10 ml
Efektas dezinfekuojantis