Eterinių aliejų mišinys Harmonija

Eterinių aliejų mišinys Harmonija Padidinti

dezinfekuojantis, dezodoruojantis, afrodiziakinis

Taip

5308B

Original ATOK

Nėra įvertinimų

13,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
Bendra charakteristika:
šis eterinių aliejų mišinys - tai kelių eterinių aliejų kvapų derinys, kuris teigiamai veikia emocinę žmogaus būseną, atpalaiduoja,  veikia kaip afrodiziakas, dezinfekuoja, dezodoruoja atgaivina orą patalpoje, didina dėmesio koncentravimą.
 
Panaudojimo paskirtis:
inhaliacijoms.
 
Rekomenduojama:
jį taip pat naudoti kaip vonios, masažo ir kitų neutralių preparatų priedą.
 
Poveikis:
• Teigiamai veikia dvasinę žmogaus būseną, padeda koncentruoti dėmesį ir gerina mąstymą
•  Veikia kaip afrodiziakas, dezinfekuoja, dezodoruoja
 
Sudėtis:             
eteriniai apelsinų žievelių, bosvelijų , citrižolių, ilangilangų, jazminų, juozažolių, kedrų, levandų ekstra aliejai.
 
Naudojimo būdai:
inchaliacijoms. Eterinių aliejų mišinio panaudojimui inchaliacijoms geriausiai tinka aromalempa. Šiuo atveju į pripildytą vandens aromalempą įlašinkite 3-8 lašelius šio mišinio (kiekis priklauso nuo patalpos dydžio ir eterinio aliejaus rūšies) ir leiskite jam garuoti. Jo kiekį aromalempoje papildykite pagal reikalą. Eterinų aliejų mišinį galima naudoti ir saunos oro aromatizavimui. Šiuo atveju keletą jo lašų užlašinkite ant sudrėkinto tamponėlio ir padėkite saunoje ant aukščiausios lentynos. Veikiamas šilumos eterinių aliejų mišinys garuoja ir suteikia saunai aromatą bei puikiai per kvėpavimo takus veikia organizmą. Jis taip pat sėkmingai gali būti panaudojamas ruošiant aromatų terapijos vonias (emulgatoriumi naudojant augalinį aliejų arba pieną), masažo preparatus, kompresus bei kuriant kosmetikos produktus pagal individualias receptūras.
 
PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų mišinių dozavimo normų. Gryname pavidale jo nereikėtu lašinti saunoje (pirtyje) ant įkaitusių akmenų.
 
DĖMESIO:
reikalavimai saugiam eterinių aliejų mišinio naudojimui:

- vartoti tik išoriškai;
- nevartoti neskiesto tiesiai ant odos;
- vartoti saugiai, stengtis, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plauti vandeniu;
- vartoti eterinių aliejų mišinį nedideliais kiekiais, laikantis jo dozavimo normų;
- prieš vartojimą būtina pasidaryti alerginio jautrumo odai ir kvėpavimo takams testus. Alergija odai: vieną  eterinių aliejų mišinio lašą sumaišykite su nedideliu kiekiu augalinio (migdolų, sojų, sezamų ar kt.)  aliejaus ir šiuo mišiniu patepkite vidininę rankos dilbio pusę. Jei keleto valandų laikotarpyje nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) - tai šį eterinių aliejų mišinį galite naudoti preparatams, pasigamintiems savo  odos priežiūrai. Alergiją kvapui nustatoma užlašinus porą lašų eterinių aliejų mišinio ant vatos diskelio ir per neilgus laiko intervalus keletą kartų pauostant jį. Jei pajusite diskomfortą, pasireikš kosulys, čiaudėjimas, ašarojimas šio eterinių aliejų mišinio Jums vartoti negalima;
- nėščiosioms, maitinančioms kūdikius, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl galimo eterinių aliejų mišinio  vartojimo būtina pasitarti su šeimos gydytoju;
- eterinių aliejų mišinį laikyti sandariai uždarytą vėsioje, tamsioje, saugioje ir  vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie eterinių aliejų mišinį yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas eterinių aliejų mišinys nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami eterinių aliejų mišinį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

 

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Eterinių aliejų mišinys Harmonija

Eterinių aliejų mišinys Harmonija

Data sheet

Svoris 100.00 g
Talpa 10 ml
Efektas dezinfekuojantis, dezodoruojantis, afrodiziakinis