Moliūgų sėklų aliejus

Moliūgų sėklų aliejus Padidinti

visų tipų

Skambinti +370 37 221410

6112E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

13,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
INCI:
Cucurbita pepo seed oil  
 
Bendra charakteristika: 
ramina, minkština ir regeneruoja odą, gerai į ją susigeria. Gerina organizmo energetinį balansą. Puikus mineralinių medžiagų šaltinis. Gerina virškinimo sistemos veiklą. Pasižymi lengvu vidurius laisvinančiu poveikiu. Pagerina plaukų, dantų ir nagų būklę. Jame esntis cinkas teigiamai veikia  vyrų fiziologinius procesus.

Fizinės savybės:
tamsiai raudonai-rudos spalvos aliejingas skystis, turintis savitą aromatą. Santykinis tankis, esant +20°C - apie 0,920 g/cm3.

Pagrindiniai aliejaus komponentai:
nesočiosios riebalų rūgštys: daugiausia linolo (C 18:2) apie 49%, oleino (C 18:01) apie 33%; sočiųjų riebalų rūgščių: palmitino (16:0) apie 11%, stearino (C 18:0 ) apie 5%, vitaminai, lecitinas, organiniai cinko junginiai.
 
Savybės ir panaudojimas:
nuostabus mineralinių medžiagų, vitaminų, nesočiųjų ir sočiųjų riebalų rūgščių šaltinis.  Naudojamas kosmetikos  ir masažo  preparatų gamyboje. Minkština ir ramina odą, stimuliuoja jos regeneracinius procesus. Naudojamas galvos plaukuotosios dalies priežiūrai. Tinkamas trapių, skilinėjančių ir besisluoksniuojančių nagų priežiūrai.
Šį aliejų galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS:
ruošiant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.
 
Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami aliejų atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Moliūgų sėklų aliejus

Moliūgų sėklų aliejus

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas visų tipų