Kokosų aliejus BIO

Kokosų aliejus BIO Padidinti

visų tipų, sausa, jautri, brandi

Skambinti +370 37 221410

6107E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

10,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
INCI:
Cocos nucifera oil  

Bendra charakteristika:
aliejus gerai toleruojamas odos, lėtai į ją susigeria, masažo metu pagerina rankų slydimą. Regeneruoja, minkština ir ramina odą. Rekomenduojamas naudoti sausos ir pleiskanojančios odos priežiūrai. Padeda sumažinti paraudimus, bėrimus ir niežulį.

Fizinės savybės:
šviesiai geltonos spalvos aliejingas skystis, turintis būdingą kokosų aromatą. Suskystėjimo temperatūra - apie  +25°C.

Pagrindiniai aliejaus komponentai:
sočiųjų riebalų rūgščių komponentai: lauro (12:00) apie 50%, miristo (C14:0) apie 19%, oktano (C8:0) apie 6%, dekano (C10:0) apie 6%.

Savybės ir panaudojimas:
labai švelnus, neerzina odos, pasidengia labai plonu sluoksniu jos paviršiuje. Lėtai absorbuojasi į odą. Palengvina rankų slydimą atpalaiduojančio ir klasikinio masažo atlikimo metu. Veikia regeneruojančiai, raminančiai, minkštinančiai, mažina odos niežėjimą, sudirginimą ir paraudimą. Tinka visų tipų odos priežiūrai, ypač jautriai, sausai, pleiskanojančiai ir brandžiai odai. Turi teigiamą poveikį plaukams ir nagams. Naudojamas persideginus saulėje.
 
Šį aliejų galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.
 
Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami aliejų atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Kokosų aliejus BIO

Kokosų aliejus BIO

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas visų tipų, sausa, jautri, brandi