Abrikosų branduolių augalinis aliejus BIO

Abrikosų branduolių augalinis aliejus BIO Padidinti

sausa, jautri

Skambinti +370 37 221410

6101E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

14,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
INCI:
Prunus armeniaca

Bendra charakteristika: 
abrikosų branduolių augalinis aliejus yra klampi medžiaga, išgauta šalto spaudimo būdu iš abrikosų vaisių. Šis augalinis aliejus yra plačiai naudojamas aromaterapijoje, nes kartu su eteriniais aliejais ir kitais veiksmingais komponentais, dėka mažos savo molekulinės masės, jis lengvai prasiskverbia į tarplastelinę erdvę ir pasiekia giliausius odos sluoksnius. Aliejus puikiai tinkmas naudoti odos priežiūrai ir savo gryna forma. Jis teigiamai veikia odą ir visą organizmą. Jo sudėtis yra labai panaši į odos riebalinių liaukų sekreto sudėtį, todėl oda jį labai gerai toleruoja ir absorbuoja, ko negalima pasakyti apie mineralinius aliejus.

Fizinės savybės:
šviesiai geltonos spalvos aliejingas skystis, beveik bekvapis. Santykinis tankis, esant +20°C - apie 0,917 g/cm3.

Pagrindiniai aliejaus komponentai:
nesočiosios riebalų rūgštys: daugiausia oleino (C18: 1) apie   66%,  linolo (C18: 2) apie 25%, sočiosios riebalų rūgštys: palmitino (C16: 0) »apie 5%, stearino (C18: 0) apie 1,5%, vitaminai A ir E, lecitinas.

Savybės:
aliejus yra pakankamai skystas, gerai įtrinamas ir lengvai įsigeria į odą. Jo savybės yra panašios į migdolų aliejaus svybes.

Vartojimas:
šis lengvas aliejus yra gerai absorbuojamas odos, veikia regeneruojančiai, raminanančiai, minkštinančiai, tinka sausos ir jautrios odos priežiūrai. Plačiai naudojams kosmetikos gaminiuse, skirtuose veidui ir kūnui, įvairiemas masažams. Juo gali būti skiedžiami žymiai klampesni augaliniai aliejai.
Jį galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.
 
PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.
 
Kontraindikacijos:
galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami aliejų atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.


Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Abrikosų branduolių augalinis aliejus BIO

Abrikosų branduolių augalinis aliejus BIO

Data sheet

Svoris 310.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas sausa, jautri