Bikini srities depiliacija
35.00  Į krepšelį

Bikini srities depiliacija

35.00 

Atbėgus saulėtai vasarai tenka keisti tradicinę aprangą į maudymukus. Norisi gaivos bei pajausti, kaip Jus apglėbia švelnus vėjelio dvelksmas. Čia reikėtų pasirūpinti ir savo bikini, kad  vėjelis „nekedentų“ Jūsų nepaklusnių plaukelių. Tam pravartu atlikti depiliaciją.

Kaina: nuo €25 iki €35

Šis produktas internetu neparduodamas. Skambinkite +370-37-221410 arba susisiekite el. paštu.

Aprašymas

Besidžiaugiant karšta, saulėta vasaros diena prie jūros ar kituose gamtos kampeliuose tenka pamiršti gražias sukneles ir kitą Jus varžančią aprangą. Norisi gaivos ir pajusti Jus apglėbiantį švelnų vėjelio dvelksmą. Tada tenka keisti tradicinę aprangą į maudymukus. Šiuo atveju jau reikia pasirūpinti ir savo bikini, kad  vėjelis „nekedentų“ Jūsų nepaklusnių plaukelių. Kad tai neįvyktų, Jums reikėtų paprašyti tų vėjavaikių plaukelių Jus palikti. Tą pageidavimą tinkamai įgyvendinti Jums  gali padėti kosmetologas-profesionalas. Geriausių rezultatų čia galima pasiekti atlikus bikini  depiliaciją vašku. Procedūras tikslinga daryti sistemingai.

Procedūros eiga

Odos paruošimas depiliacijai, nepageidaujamų  plaukelių šalinimas vašku, procedūros užbaigimas raminančia priemone po depiliacijos.

Galimas dalinis arba visiškas nepageidaujamų plaukelių pašalinimas.

Kaina

Nuo €25 iki €35.

P.S.: Plaukų šalinimo vašku procedūros kaina priklauso nuo esamo plaukuotumo ir pasirinkto vaško rūšies.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.