Kokosų augalinis aliejus BIO

12.00 

Lėtai absorbuojasi į odą. Palengvina rankų slydimą atpalaiduojančio ir klasikinio masažo atlikimo metu. Veikia regeneruojančiai, raminančiai, minkštinančiai, mažina odos niežėjimą, dirglumą. Tinka visų tipų odos priežiūrai, ypač jautriai, sausai, pleiskanojančiai ir brandžiai odai.

Talpa:
Odos tipas: , , ,

Neturime

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Ingredients

Cocos nucifera oil.

Bendra charakteristika

Aliejus gerai toleruojamas odos, lėtai į ją susigeria, masažo metu pagerina rankų slydimą. Regeneruoja, minkština ir ramina odą. Rekomenduojamas naudoti sausos ir pleiskanojančios odos priežiūrai.

Kokybė

Šaltai spaustas, BIO kokybės.

Fizinės savybės

Šviesiai geltonos spalvos aliejingas skystis, turintis būdingą kokosų aromatą. Suskystėjimo temperatūra – apie +25° C.

Pagrindiniai aliejaus komponentai

Sočiųjų riebalų rūgščių komponentai: lauro (12:00) apie 50%, miristo (C14:0) apie 19%, oktano (C8:0) apie 6%, dekano (C10:0) apie 6%.

Savybės ir panaudojimas

Naudojamas tik kosmetikos tikslams.

Tai labai švelnus aliejus, neerzina odos, pasidengia labai plonu sluoksniu jos paviršiuje. Lėtai absorbuojasi į odą. Palengvina rankų slydimą atpalaiduojančio ir klasikinio masažo atlikimo metu. Veikia regeneruojančiai, raminančiai, minkštinančiai, mažina odos niežėjimą, dirglumą. Tinka visų tipų odos priežiūrai, ypač jautriai, sausai, pleiskanojančiai ir brandžiai odai. Turi teigiamą poveikį plaukams ir nagams. Naudojamas persideginus saulėje.

Jį galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualius ir įvairius kosmetikos preparatus, masažo kremus bei aliejus, skirtus kūno ir veido odos priežiūrai.

Patarimas

Kuriant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų komponentų dozavimo normų. Dozuoti labai atsargiai, gali dirginti jautrią odą.

ĮSPĖJIMAS

Galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Kosmetikos gaminiuose jo koncentracija neturi viršyti nustatytų normų. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojimą suplakti!

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui.

Papildoma informacija

Svoris 310.00 g
Talpa

Odos tipas

, , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021