Masažo aliejus ŠOKOLADAS

30.00 

Puikiai tinka kasdieniniam relaksaciniam masažui. Praturtina odą vitaminais bei kitomis veiksmingomis medžiagomis. Minkština ir drėkina ją, suteikia jai švytėjimą ir gaivumą. Malonus šokolado aromatas duoda nuostabaus komforto pojūtį.

Talpa:
Odos tipas:

Neturime

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Bendra charakteristika

Šis masažo aliejus puikiai tinka kasdieniniam relaksaciniam masažui. 100%  kakavos masė, išgauta iš kakavos pupelių, augančių tik Ekvadore, yra unikalus mineralų, vitaminų ir antioksidantų derinys. Malonus šokolado aromatas duoda nuostabaus komforto pojūtį ir puikai relaksuoja. Vartojant jį, sustiprėja masažo teigiamas poveikis organizmui visumoje. Preparate esančios efektyvios medžiagos giliai įsiskverbia į odą ir veikia žymiai gilesnius sluoksnius. Oda minkštinama ir drėkinama, praturtinama vitaminais bei kitomis veiksmingomis medžiagomis.

Poveikis

  • Puikiai tinka kasdieniniam relaksaciniam, atpalaiduojančiam masažui
  • Praturtina odą vitaminais bei kitomis veiksmingomis medžiagomis
  • Minkština ir drėkina ją, suteikia jai švytėjimą ir gaivumą
  • Malonus šokolado aromatas duoda nuostabaus komforto pojūtį ir puikiai relaksuoja

Odos tipas

Tinka visų tipų veido ir kūno odai.

Pagrindinės veikliosios medžiagos

Augalinis migdolų aliejus, 100% natūrali kakavmedžių masė.

Ingredients

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Theobroma Cacao Seed Extract.

Vartojimas

Prieš procedūros atlikimą masažo aliejaus flakoną patalpinkite į šilto vandens vonelę (50–60 ° C) ir sušildykite jį maksimaliai iki 40 ° C temperatūros. Sušilusį flakoną atsargiai pakratykite, kad jo turinys susimaišytų. Pradėdami masažo atlikimą, patikrinkite aliejaus temperatūrą, užlašindami keletą lašų ant savo rankos vidininės dilbio pusės. Tada reikiamą masažui aliejaus kiekį paskirstykite ant masažuojamojo kūno paviršiaus ir įprastu būdu atlikite masažą.

PATARIMAS

Jei reikalinga skystesnė šio preparato konsistencija, jį atskieskite augaliniumi aliejumi, parinktu pagal masažuojamos odos tipą.

Įspėjimas

Esant padidėjusiam odos jautrumui bei turint polinkį į alergiją prieš šio masažinio aliejaus vartojimą būtina pasidaryti alerginio jautrumo odai testą.  Vienu aliejaus lašu  patepkite vidininę savo rankos dilbio pusę. Jei keleto valandų laikotarpyje nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) – tai šį masažinį aliejų galite naudoti.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI!  Jį laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojimą suplakti!

Papildoma informacija

Svoris 290.00 g
Talpa

Odos tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021