Medetkų vaistinių ekstraktas

8.00 

Veikia priešuždegiminiai ir užgydančiai. Spartina mažų žaizdelių, įbrėžimų bei nedidelių nudegimų gijimą. Ypač teigiamai veikia jautrią, pažeistą odą.

Talpa:
Odos tipas: , ,

Neturime

Teiraukitės +370 699 49021 arba spauskite mygtuką žemiau

Natūrali sudėtis

  • Be sintetinių aromatinių junginių
  • Be naftos produktų junginių
  • Be sintetinių dažiklių
  • Be parabenų
Saugus atsiskaitymas

Aprašymas

INCI

Calendula officinalis extract in glycine soja oil.

Bendra charakteristika

Tai vaistinių medetkų žiedlapių ekstraktas sojų aliejuje. Jis veikia antiseptiškai ir priešuždegimiškai. Naudojamas saulės pažeistos odos priežiūrai. Aktyvina audinių užgijimo procesus. Tinka skilinėjančių rankų odos priežiūrai. Ramina nervų sistemą.

Fizinės savybės

Skaidrus, gelsvai-oranžinės spalvos aliejingas skystis, pasižymintis specifiniu lengvu medetkų aromatu. Suskystėjimo temperatūra – apie – +13° C. Santykinis tankis, esant +20° C – apie 0,923 g/cm3.

Gavimo būdas

Gaunamas maceruojant (ekstraguojant) vaistinių medetkų žiedlapius šalto spaudimo sojų aliejuje.

Savybės ir panaudojimas

Šis augalinis ekstraktas veikia priešuždegiminiai ir užgydančiai. Spartina mažų žaizdelių, įbrėžimų bei nedidelių nudegimų gijimą. Plačiai naudojamas regeneracinių aliejų ir kremų, skirtų visų tipų odos priežiūrai, gamyboje. Ypač teigiamai veikia linkusią į uždegimus ir saulės spindulių paveiktą odą. Naudojamas jautrios veido odos valymui. Raminančiai veikia nervų sistemą. Komplekse su atatinkamais eteriniais aliejais galima paruošti puikią raminančią vonios priemonę. Šį ekstraktą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais Original ATOK eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

PATARIMAS

Ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų aktyviųjų komponentų dozavimo normų.

Kontraindikacijos

Galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio ekstrakto.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie šį augalinį ekstraktą yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas augalinis ekstraktas nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami jį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

Papildoma informacija

Svoris 310.00 g
Talpa

Odos tipas

, ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.