Paviršių dezinfekantas THYMOSAN

8.00 

Dezinfekcinė įvairių paviršių priemonė. Vengti tiesioginio sąlyčio su oda. Nenaudoti patalpų dezinfekavimui! Efektyvus profilaktikoje su kojų problemomis.

Talpa:

Liko 54

Natūrali sudėtis

  • Be sintetinių aromatinių junginių
  • Be naftos produktų junginių
  • Be sintetinių dažiklių
  • Be parabenų
Saugus atsiskaitymas

Aprašymas

Bendra charakteristika

Mūsų kojoms reikia ne mažesnio dėmesio nei kitoms kūno vietoms. Sintetinės kojinės, batai, kurie nepraleidžia oro, didina kojų prakaitavimą. Tai sukelia ir kitas įvairias kojų odos ir nagų problemas. Dabartiniu laikotarpiu, pastebimas aktyvus kojų odos ir nagų gribelinių ligų suvešėjimas. Sėkminga profilaktinė kova su tuom galima tik naudojant šiuolaikinę, kruopščią ir ilgalaikę priežiūrą. Į šį procesą puikiai įsikomponuoja, kaip tam tikras klasikinės kovos su kojų odos ir nagų gribelinėmis sporomis  metodų, profilaktinis papildinys, specialūs aliejiniai Original ATOK preparatai H Stop ir N Stop. Norint pasiekti teigiamų profilaktinių kovos su kojų odos bei nagų grybelių sporomis rezultatų, kartu su procedūromis, būtina atlikti ir kasdieninę  avalynės, bei kojinių (išskalbus) dezinfekciją preparato Thymosan pagalba.  Visumoje, tai gan geras  įvairių paviršių dezinfekantas (rankenos, turėklai, vairai ir kt.). Nenaudoti patalpų dezinfekavimui!

Poveikis

  • Puiki įvairių paviršių dezinfekavimo priemonė (rankenos, turėklai, vairai ir kt.)
  • Gerai dezinfekuoja avalynę ir kojines profilaktiškai kovojant su kojų odos bei kojų nagų grybelių sporomis
  • Gera avalynės ir kojinių dezinfekcijos priemonė esant ypač dideliam kojų prakaitavimu

Veikliosios medžiagos

Denatūruotas alkoholis (Alcohol Denat) (CH3CH2OH+(CH3)2CHOH), timolis, eterinis gvazdikų aliejus.

Vartojimas

Purkštuvo pagalba, kuriuo aprūpintas preparato flakonas, apipurškite įvairius paviršius, kojines, avalynę ir kt. Taip pasieksitę atatinkamą jų dezinfekavimą. Norėdami pasiekti efektyvesnį Thymosano poveikį, juo apipurkštas kojines sudėkite keletui valandų į oro nepraleidžiantį polietileninį maišelį.

Šis produktas ypač efektyviai papildo preparatų H STOP ir N STOP poveikį.

ĮSPĖJIMAS

Preparatą reikia vartoti ypač atsargiai, nes jis turi didelį kiekį denatūruoto alkoholio, kuris gerai ištirpdo eterinius aliejus, bet tuo pačiu yra labai degus. Draudžiama jį naudoti arti atvirų ugnies šaltinių bei rūkant.

Neskirtas tiesioginiam sąlyčiui su oda.

Nenaudoti patalpų dezinfekavimui!

Papildoma informacija

Svoris240.00 g
Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.