Veido srities depiliacija
15.00  Į krepšelį

Veido srities depiliacija

15.00 

Kad Jūsų veidas būtų gražus, lygus ir neturėtų nepageidaujamų plaukelių, jie turi būti tinkamai pašalinami. Geriausių rezultatų čia galima pasiekti atliekant veido  depiliaciją vašku. Sistemingai atsisveikinant su plaukeliais, jie palengva patys bandys Jus palikti.

  • Kaina nuo €7 iki €15
Šis produktas internetu neparduodamas. Skambinkite +370-37-221410 arba susisiekite el. paštu.

Aprašymas

Gražus veidas yra svarbus kiekvienai moteriai, todėl jos naudoja įvairias priemones, kad Jų oda būtų ​​lygi, skaisti, patempta, be spuogelių, raukšlių ir nepageidaujamų plaukelių. Daugiausia problemų sukelia pasirodantys plaukeliai ant viršutinės lūpos bei smakro.

Šiuo metu yra daug būdų, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo veido. Tarp jų vienas iš saugiausių ir efektyviausių metodų yra plaukelių šalinimas vašku. Ši subtili procedūra yra paprasta ir nereikalauja daug laiko.

Procedūros eiga

Atliekamas kruopštus veido odos paruošimas depiliacijai. Tada profesionaliame šildytuve išlydytas vaškas užtepamas mentele ant probleminės veido srities, plaukelių augimo kryptimi. Susidaręs sluoksnis yra prispaudžiamas iš anksto paruošta specialia popieriaus juostele, kurią specialistas staigiu rankos judesiu trūkteli  plaukų augimo kryptimi. Tuo metu, su juostele sukibę nepageidaujami veido plaukeliai ir pašalinami. Procedūra užbaigiama raminamosios kosmetikos (kremo ar aliejaus) panaudojimu.

Norimas odos švarumas ir glotnumas išlieka iki mėnesio. Tokiu būdu matome, kad nepageidaujami veido plaukeliai prašosi juos  šalinti reguliariai. Pavyzdžiui, jei procedūra atliekama kas tris savaites, tai laikui bėgant plaukelių augimo greitis bei jų tankumas žymiai sumažėja. Sistemingai „tariantis“ su plaukeliais, jie patys palengva Jus bandys palikti.

Kaina

Nuo €7 iki €15.

P.S.:  Plaukų šalinimo vašku procedūros kaina priklauso nuo esamo plaukuotumo ir pasirinkto vaško rūšies.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.