Masažo aliejus Muttisol extra mamoms strijų profilaktikai

Masažo aliejus Muttisol extra mamoms strijų profilaktikai Padidinti

Taip

0410E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

18,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
Bendra charakteristika:
šio aliejaus sudėtyje yra tik natūralūs, ekologiški augaliniai bei eteriniai aliejai ir nėra vandens. Todėl jo visas veikliąsias medžiagas puikiai įsisavina oda. Be to, naudojant aliejų Muttisol extra, gaunamas teigiams atliekamo masažo poveikis visam organizmui.
Jis puikiai tinka odos priežiūrai nėštumo metu. Jo metu, dėl padidėjusių pilvo ir krūtų sryties apimčių, įvyksta žymūs odos ištempimai, kurių pasekoje gali susidaryti tempimo juostos - strijos.  Galimybė išspręsti galimą  strijų atsiradimo problemą yra išankstinė jų prevencija. Norint išsaugoti odos stangrumą ir padidinti jos elastingumą, reikalingos reguliarios masažo procedūros. Tam puikiai tinka masažo  aliejus Muttisol extra.  Procedūros turėtų būti atliekamos jau nuo pat pirmųjų nėštumo savaičių.
 
Poveikis:
• Padeda ištemptai nėštumo metu odai išsaugoti drėgmę ir stangrumą
• Gerina odos elastingumą
• Leidžia ženkliai sumažinti galimybę nėštumo metu atsirasti tempimo juostoms-strijoms
 
Veikliosios medžiagos:
augalinis jojobos, kviečių gemalų, migdolų, sojų aliejus, eteriniai levandų, rožinių pelargonijoų žiedų aliejai, vitaminas E.
 
Vartojimas:
nuo pat pirmųjų nėštumo dienų į pilvo, krūtinės ir šlaunų odą 2 kartus dienoje lengvai įtrinkite nedidelį kiekį aliejaus. Reikia stengtis, kad prieš aliejaus vartojimą, oda būtų šilta ir drėgna (po prausimosi duše arba vonioje). Tada odos poros būna geriau atsivėrę ir aliejus patenka į gilesnius odos sluoksnius. Be to ir jo suvartojimas bus mažesnis.
 

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Masažo aliejus Muttisol extra mamoms strijų profilaktikai

Masažo aliejus Muttisol extra mamoms strijų profilaktikai

Data sheet

Svoris 220.00 g
Talpa 100 ml