Pirkinių krepšelis

Pagalba ir info +370 699 49021

Naršydami sutinkate su mūsų „sausainėlių” politika.

Apie mus

Truputis istorijos

Praėjusio šimtmečio paskutiniojo dešimtmečio pradžioje pirmieji mūsų kontaktai su aromatų terapijos kosmetikos preparatų kūrėjais ir gamintojais Čekijos Respublikoje peraugo iki firmos – atstovybės įkūrimo Lietuvoje. Praėjusio amžiaus 9-ojo dešimtmečio pradžioje šios kosmetikos firminis ženklas (brendas) buvo AÖK, vėliau jis pasikeitė į Original AÖK, o nuo 2003 metų iki dabar – Original ATOK. Aromaterapinės serijos Original ATOK preparatai, kuriuos mes – UAB „Aromatum Cosmetic“ su malonumu pateikiame Jums, tarptautinėje rinkoje turi daugybę nuoširdžių gerbėjų. Mus labai džiugina, kad nuolat didėja mūsų klientų susidomėjimas aromatų kosmetika ir auga Original ATOK preparatų poreikis.

Prekinis ženklas Original ATOK 

Čekijos įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ preparatai, turintys prekinį ženklą/brendą Original ATOK, pristato aukštos kokybės Aromatų Terapijos Aliejinę Kosmetiką, skirtą profesionalams ir naudojimui namuose. Ši kosmetika tinkama kompleksinei viso kūno priežiūrai. Pats pavadinimas rodo tiesioginį ryšį kosmetikos su aromaterapija. Kosmetikos preparatų Original ATOK gamyboje naudojamos tiek senovės receptūros, tiek kuriami nauji preparatai. Original ATOK preparatai savo sudėtyje neturi netinkamų medžiagų, kurios neigiamai veiktų odą. Laboratorijose naudojami išskirtinai  tik augalinės kilmės žaliava: aukštarūšiai  augaliniai ir eteriniai aliejai, vitaminas E, sojų lecitinas, augaliniai ekstraktai. Augaliniai aliejai išgaunami iš aliejinių augalų sėklų ar vaisių šalto spaudimo arba ekstragacijos būdu. Jų sudėtis yra labai panaši į odos riebalų sudėtį, todėl oda juos labai gerai toleruoja ir absorbuoja. Jie lengvai įsigeria į odą kartu su aktyviai veikiančiomis medžiagomis. Eteriniai aliejai išgaunami iš gamtoje augančių įvairių augalų žiedų, lapų, šaknų ar žievės distiliacijos ar šalto presavimo būdu.  Kiekvienas iš eterinių aliejų yra tiesiog maža natūrali biocheminė laboratoriją. Jie palankiai veikia odos tonusą, riebalinių liaukų funkciją bei visą organizmą. Preparatų efektyvumas patvirtintas daugkartiniais stebėjimais bendradarbiaujant su kosmetikos salonais, reabilitacijos centrais, pediatrais, sanatorijomis. 

Dėka  įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ savininkės ir vadovės Anastazijos Skopalovos didelio darbštumo ir gebėjimų, šiandieną tai yra klestinti ir dinamiška įmonė, užsiimanti aromaterapinės kosmetikos preparatų Original ATOK kūrimu, gamyba ir pateikimu vartotojams. Už pasiektus puikius 2010-ųjų metų  rezultatus  ji tapo prestižinio Čekijos Respublikoje organizuojamo konkurso „ČEKIJOS verslininkių įvertinimas – OCP“ tarp moterų savininkių-vadovių   nugalėtoja vidutinio dydžio įmonių grupėje.

Firma „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ pateikia sekančius aromaterapinės kosmetikos produktus: vonios aliejus, dušo aliejus,intymios higienos preparatus,vaikų preparatus, plaukų priežiūros preparatus, dantų ir burnos ertmės priežiūros preparatus, nosies gleivinės prieżiūros aliejus, vyrų preparatus GALANT, hidrofilinius veido valymo aliejus, veido ir kūno pienelius, regeneracinius veido aliejus, ekskliuzyvinius veido aliejus ir kremus, įdegio saulėje aliejus, kūno masažo aliejus ir kremus, regeneracinius ir bazinius kremus, paakių odos priežiūros kremus, specialius preparatus, regeneracines kaukes, aromatinį veido vandenį ir toniką, rankų priežiūros preparatus, kojų priežiūros preparatus, eterinius aliejus ir jų mišinius, augalinius aliejus ir jų ekstraktus, vitaminus.

Atskiro produkto tinkamumą naudoti žiūrėti ant pakuotės:
„Geriausias naudoti iki…“. (max. galiojimo laikas iki 9 mėn.)
 

Firma, aromaterapinės kosmetikos Original ATOK  gamintoja „Cosmetics ATOK International s.r.o.” įregistruota Ústí nad Labem srities teisme Nr. C/13075. Adresas: Václavské náměstí 870/6, 400 04 Trmice Czech Republik.

Salone-studijoje jūs galite

  • Gauti profesionalų aromaterapinės kosmetikos specialistų aptarnavimą
  • Atlikti kosmetines aromaterapines veido ir kūno priežiūros procedūras
  • Mėgautis aromaterapinio kūno masažo atlikimu
  • Kosmetinės ir masažo procedūros atliekamos naudojant tik Original ATOK preparatus
  • Užsisakyti aromaterapinius preparatus pagal individualius savo poreikius
  • UAB „Aromatum Cosmetic“ specialistai suteiks profesionalias konsultacijas.

Taip savo brangiems žmonėms Jūs galite įteikti originalią dovaną

  • įsigyti natūralių Original ATOK aromaterapinės aliejinės kosmetikos preparatų
  • patirti nuostabų relaksą
  • gauti naujų žinių apie kerintį kvapų pasaulį

Linkime Jums sveikatos ir grožio!
Tai išsaugoti Jums padės Original ATOK preparatai.UAB „Aromatum Cosmetic“ vadovas
dr. Valdimaras Mukulys

Natūrali produkcija

Puikios prekės

Nemokamas pristatymas

Užsakymams Lietuvoje virš €75

Saugus atsiskaitymas

Visa / Mastercard / Paysera

Kokybiškas aptarnavimas

Jūsų nuomonė mums svarbiausia

Aromatum Cosmetic