Pirkinių krepšelis

Pagalba ir info +370 699 49021

Naršydami sutinkate su mūsų „sausainėlių” politika.

Mūsų filosofija

Aukšta kokybė

Aromaterapinės aliejinės kosmetikos preparatų gamybai firma naudoja tik sertifikuotą gamtinę žaliavą, neturinčią jokių genetiškai modifikuotų organizmų. Nei viename iš preparatų Jūs nerasite absoliučiai bereikšmių odai mineralinių alyvų. Čia visada naudojami tik aukščiausios kokybės augaliniai ir eteriniai aliejai bei kiti gamtiniai komponentai. Be to, ir technologiniai procesai, naudojami gamyboje, maksimaliai išsaugo naudingus elementus, esančius žaliavoje. Įmonės „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ produkcijos kokybės lygį patvirtina ir ISO 9001:2008 sertifikatas, kurį gamintojas gavo 2010 metais.

Produkcijos šviežumas

Kadangi daugumos preparatų sudėtyje yra 100%, arba beveik 100% gamtinių komponentų, tai ir jų sunaudojimo laikas yra palyginti trumpas. Todėl firma šiuos kosmetikos produktus pradeda gaminti tik gavusi užsakymą iš Jūsų, tuo garantuodama absoliutų jų šviežumą. Tik atskirais atvejais, kai kuriuose produktuose panaudojamas minimalus kiekis papildomų apsauginių komponentų – emulgatorių ir gamtinių konservantų. Kaip žinome, tai pagrinde liečia tik kremus, kurie be emulgacijos neturėtų kreminės substancijos, o be konservantų, jie per kelias dienas apsikrėstų įvairiais mikroorganizmais.

Profesionalumas

Firmos „Cosmetics ATOK International s.r.o.“ produkcijos Jūs nerasite įprastose parduotuvėse. Ją pristato tik gerai paruošti profesionalai – kosmetologai, masažistai, gydytojai, kurortų, reabilitacijos ir sveikatingumo centrų, vaistinių darbuotojai. Šiandieną su firma Čekijoje bendradarbiauja per du tūkstančius specialistų ir organizacijų, Lietuvoje – per tris šimtus.

Original ATOK salonas–studija

Original ATOK aukštos kokybės kosmetikos preparatus pristato profesionaliai paruošti kosmetikos, masažo salonų, reabilitacijos, sveikatingumo centrų ir kitų įstaigų darbuotojai. Įsigyjant šios kosmetikos priemones, jie  pataria, kaip jomis teisingai  naudotis. Todėl šių produktų nerasite masinėse pardavimo vietose. Lietuvoje šios produkcijos galite įsigyti tiesiogiai UAB „Aromatum Cosmetic“ Kaune, K.Būgos g. 21-1 arba ją užsakyti  el. paštu [email protected], t.: +370 37 221410, +370 699 49021 bei internetinėje parduotuvėje www.aromaterapija.lt.

Natūrali produkcija

Puikios prekės

Nemokamas pristatymas

Užsakymams Lietuvoje virš €75

Saugus atsiskaitymas

Visa / Mastercard / Paysera

Kokybiškas aptarnavimas

Jūsų nuomonė mums svarbiausia

Aromatum Cosmetic