Priemonė N STOP esnt kojų nagų mikozei

15.00 

Profilaktinė antigrybelinė kojų nagų priežiūros priemonė. Veikia antibakteriškai, profilaktiškai galimai saugo nagą nuo grybelinių sporų.

Talpa:

Liko 4

Natūrali sudėtis

  • Be sintetinių aromatinių junginių
  • Be naftos produktų junginių
  • Be sintetinių dažiklių
  • Be parabenų
Saugus atsiskaitymas

Aprašymas

Bendra charakteristika:

Mūsų kojoms reikia ne mažesnio dėmesio nei kitoms kūno vietoms. Sintetinės kojinės, batai, kurie nepraleidžia oro, didina kojų prakaitavimą. Tai sukelia ir kitas įvairias kojų nagų problemas. Dabartiniu laikotarpiu, pastebimas aktyvus kojų nagų gribelinių ligų suvešėjimas. Sėkminga profilaktinė kova su tuom galima tik naudojant šiuolaikinę, kruopščią ir ilgalaikę priežiūrą. Į šį procesą puikiai įsikomponuoja, kaip tam tikras klasikinės kovos su kojų nagų gribelinėmis sporomis  metodas, profilaktinis papildiniys, specialus aliejinis Original ATOK preparatas N STOP. Net ir visiškai išnykus grybelinių sporų požymiams, šią priemonę reikėtų profilaktiškai naudoti mažiausiai dar mėnesį, kad išvengtumėte recidyvų ir sustiprintumėte pasiektą rezultatą. Siekiant profilaktiškai galimai apsisaugoti nuo kojų nagų grybelių sporų, kartu su procedūromis, reikėtų atlikti ir kasdieninę avalynės, bei kojinių (išskalbus) dezinfekciją. Tai galima padaryti preparato Thymosan pagalba.

Poveikis

  • Profilaktinė antigrybelinė kojų nagų priežiūros priemonė
  • V

eikia antibakteriškai, profilaktiškai galimai saugo nagą nuo grybelinių sporų

Veikliosios medžiagos

Eteriniai čiobrelių vaistinių, gvazdikų, tujų, šalavijų aliejai, etilo ir izopropilo alkoholis (CH3CH2OH+(CH3)2CHOH).

Vartojimas

Pipetės pagalba ant nago užlašinkite reikiamą kiekį preparato N Stop ir palaukite kol jis visiškai įsigers. Šią procedūrą būtina atlikti 2 kartus per dieną. Naudokite priemonę kol nagas visiškai atsinaujins, nedarant jokių pertraukų.

ĮSPĖJIMAS:

Šio preparato negalima vartoti nėštumo ir žindymo metu, jaunesnio amžiaus vaikams. Panaudojus preparatą gerai nusiplaukite rankas, kad jo likučių jokiu būdu nepatektų ant gleivinės arba į akis.

Papildoma informacija

Svoris150.00 g
Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.