Priemonė N STOP esnt kojų nagų mikozei

18.00 

Profilaktiškai galimai saugo nuo grybelinių sporų.

Talpa:

Liko 4

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Bendra charakteristika

Mūsų kojoms reikia ne mažesnio dėmesio nei kitoms kūno vietoms. Sintetinės kojinės, batai, kurie nepraleidžia oro, didina kojų prakaitavimą. Tai sukelia ir kitas įvairias kojų nagų problemas. Dabartiniu laikotarpiu, pastebimas aktyvus kojų nagų gribelinių ligų suvešėjimas. Sėkminga profilaktinė kova su tuom galima tik naudojant šiuolaikinę, kruopščią ir ilgalaikę priežiūrą. Į šį procesą puikiai įsikomponuoja, kaip tam tikras klasikinės kovos su kojų nagų gribelinėmis sporomis  metodas, profilaktinis papildiniys, specialus aliejinis Original ATOK preparatas N STOP. Net ir visiškai išnykus grybelinių sporų požymiams, šią priemonę reikėtų profilaktiškai naudoti mažiausiai dar mėnesį, kad išvengtumėte recidyvų ir sustiprintumėte pasiektą rezultatą. Siekiant profilaktiškai galimai apsisaugoti nuo kojų odos grybelių sporų, kartu su procedūromis, reikėtų atlikti ir kasdieninę avalynės, bei kojinių (išskalbus) dezinfekciją. Tai galima padaryti specialių dezinfektantų pagalba.

Poveikis

  •  Profilaktiškai galimai saugo nuo grybelinių sporų

Veikliosios medžiagos

Eteriniai čiobrelių vaistinių, gvazdikų, tujų, šalavijų aliejai, alkoholis.

Ingredients

Alcohol Denat, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Thuja Occidentalis Leaf Oil, Eugenol*, Picea Abies Leaf Oil, Pinus Koraiensis Seed Oil, Thymus Serpillum Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oi, Linalool*, Llimonene*  (*natūralių eterinių aliejų sudedamoji dalis).

Vartojimas

Pipetės pagalba ant nago užlašinkite reikiamą kiekį preparato N Stop ir palaukite kol jis visiškai įsigers. Šią procedūrą būtina atlikti 2 kartus per dieną. Naudokite priemonę kol nagas visiškai atsinaujins, nedarant jokių pertraukų.

ĮSPĖJIMAS

Šio preparato negalima vartoti nėštumo ir žindymo metu, jaunesnio amžiaus vaikams. Panaudojus preparatą gerai nusiplaukite rankas, kad jo likučių jokiu būdu nepatektų ant gleivinės arba į akis.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI!  Jį laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Papildoma informacija

Svoris 150.00 g
Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.