Cinamonų lapų eterinis aliejus

Cinamonų lapų eterinis aliejus Padidinti

antibakterinis, anticeliulitinis, šildantis, keliantis nuotaiką

Taip

5112C

Original ATOK

Nėra įvertinimų

19,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
INCI:
Cinnamomum zeylanicum                                       
 
Kilmės šalis:
Šri Lanka.
 
Panaudojimo paskirtis:
inhaliacijoms.
 
Rekomenduojama:
jį naudoti ir kaip vonios, masažo ir kitų neutralių preparatų priedą.
 
Savybės ir paskirtis:
pasižymi imunitetą stiprinančiomis, antibakterinėmis savybėmis. Rekomenduojamas peršalus. Masažo preparatuose jis palengvina raumenų spazmus ir skausmus, gerina kraujotaką, šildo audinius. Labai gerai tinka anticeliulitinėms procedūroms, nes skaido riebalines sankaupas ir šalina jas iš organizmo. Veikia tonizuojančiai, kelia nuotaiką, šildo jausmus.
 
Naudojimo būdai:
inchaliacijoms. Eterino aliejaus panaudojimui inchaliacijoms geriausiai tinka aromalempa. Šiuo atveju į pripildytą vandens aromalempą įlašinkite 3-8 lašelius eterinio aliejaus (kiekis priklauso nuo patalpos dydžio ir eterinio aliejaus rūšies) ir leiskite jam garuoti. Jo kiekį aromalempoje papildykite pagal reikalą. Eterinį aliejų galima naudoti ir saunos oro aromatizavimui. Šiuo atveju keletą jo lašų užlašinkite ant sudrėkinto tamponėlio ir padėkite saunoje ant aukščiausios lentynos. Veikiamas šilumos eterinis aliejus garuoja ir suteikia saunai aromatą bei puikiai per kvėpavimo takus veikia organizmą. Jis taip pat sėkmingai gali būti panaudojamas ruošiant aromatų terapijos vonias (emulgatoriumi naudojant augalinį aliejų arba pieną), masažo preparatus, kompresus bei kuriant kosmetikos produktus pagal individualias receptūras.
 
ĮSPĖJIMAS:
aliejų galima naudoti tik nedidelėmis dozėmis, nes gali stipriai sudirginti odą. Jo negalima vartoti nėštumo metu, žindančioms motinoms, vaikams, sergant epilepsija, esant aukštam kraujo spaudimui, labai alergiškiems žmonėms.
 
Pastaba :
šis eterinis aliejus mažiau dirgina odą, negu cinamonų žievės eterinis aliejus.
 
PATARIMAS:
ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių jų dozavimo normų. 
 
DĖMESIO:
reikalavimai saugiam eterinio aliejaus naudojimui:
- vartoti tik išoriškai;
- nevartoti neskiesto tiesiai ant odos (išskyrus tik kai kuriuos atvejus);
- vartoti saugiai, stengtis, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plauti vandeniu;
- nevartoti citrusinių aliejų ir kitų fototoksinių aliejų prieš būvimą tiesioginiuose saulės spinduliuose;
- vartoti aliejų nedideliais kiekiais, laikantis jo dozavimo normų;
- prieš vartojimą būtina pasidaryti alerginio jautrumo odai ir kvėpavimo takams testus. Alergija odai: vieną  aliejaus lašą sumaišykite su nedideliu kiekiu augalinio (migdolų, sojų, sezamų ar kt.)  aliejaus ir šiuo mišiniu patepkite vidininę rankos dilbio pusę. Jei keleto valandų laikotarpyje nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) - tai šį eterinį aliejų galite naudoti preparatams, pasigamintiems savo  odos priežiūrai. Alergiją kvapui nustatoma užlašinus porą lašų eterinio aliejaus ant vatos diskelio ir per neilgus laiko intervalus keletą kartų pauostant jį. Jei pajusite diskomfortą, pasireikš kosulys, čiaudėjimas, ašarojimas šio aliejaus Jums vartoti negalima;
- nėščiosioms, maitinančioms kūdikius, mažiems vaikams, sergantiems epilepsija, kenčiantiems nuo aukšto kraujospūdžio bei turintiems įvairių kitokių sveikatos sutrikimų, dėl galimo eterinio aliejaus  vartojimo būtina pasitarti su šeimos gydytoju;
- eterinį aliejų laikyti sandariai uždarytą vėsioje, tamsioje, saugioje ir  vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Visa aukščiau pateikta medžiaga apie eterinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami eterinį aliejų atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną ir į šeimos gydytojo patarimus bei konsultacijas.

 

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Cinamonų lapų eterinis aliejus

Cinamonų lapų eterinis aliejus

Data sheet

Svoris 100.00 g
Talpa 20 ml
Efektas antibakterinis, anticeliulitinis, šildantis, keliantis nuotaiką