Cinamonų lapų eterinis aliejus

13.00 

Veikia tonizuojančiai, kelia nuotaiką, šildo jausmus. Efektyviai skaido riebalines sankaupas odoje. Labai gerai tinka anticeliulitinėms procedūroms. Dezodoruoja ir grynina patalpų orą, ypač efektyvus esant darganoms ir vėsai. Daugiausiai naudojamas kaip kosmetikos preparatų sudedamoji dalis.

Talpa:
Efektas: , , ,

Liko 3

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Ingredients

Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil.

Kilmės šalis

Šri Lanka.

Savybės

  • Veikia tonizuojančiai, kelia nuotaiką, šildo jausmus
  • Efektyviai skaido riebalines sankaupas odoje
  • Labai gerai tinka anticeliulitinėms procedūroms
  • Dezodoruoja ir grynina patalpų orą, ypač efektyvus esant darganoms ir vėsai

Aromatas

Kartus, salsvai aštrus.

Naudojimas

Naudojamas tik kosmetikos tikslams ir patalpų oro gaivinimui.

Pagal individualias receptūras galima sukurti įvairius kosmetikos preparatus, masažo kremus ir aliejus, skirtus kūno ir veido odos priežiūrai. Čia privalu ir būtina laikytis saugių eterinio aliejaus dozavimo normų.

Aromalempos ar difuzoriaus pagalba galima gaivinti, dezodoruoti ir gryninti patalpų orą. Į užpildytą vandeniu aromalempos ar difuzoriaus talpą įlašinkite keletą eterinio aliejaus lašų ir leiskite vandeniui laisvai išgaruoti. Konkretus lašų kiekis priklauso nuo eterinio aliejaus rūšies, vandens talpos dydžio, kambario apimties ir jo ventiliacijos.

Patarimas

Kuriant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinio aliejaus dozavimo normų.

ĮSPĖJIMAS

Aliejų galima naudoti tik nedidelėmis dozėmis, nes gali stipriai sudirginti odą. Jo negalima vartoti nėštumo metu, žindančioms motinoms, vaikams, sergant epilepsija, esant aukštam kraujo spaudimui, labai alergiškiems žmonėms.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Naudokite atsargiai, stenkitės, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plaukite vandeniu. Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Kosmetikos gaminiuose jo koncentracija neturi viršyti nustatytų normų. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie eterinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui!

Papildoma informacija

Svoris 100.00 g
Talpa

Efektas

, , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.