Eterinių aliejų mišinys ALBISAN

22.00 

Švelniai ir fiziologiškai valo  lytinių organų gleivinę. Galimai padeda šalinti nemalonų niežulį ir deginimą. Normalizuoja lytinių organų gleivinės simbiotinę mikroflorą. Puiki profilaktinė lytinių organų odos ir gleivinės priežiūros priemonė.

Talpa:

Liko 3

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Bendra charakteristika

Original ATOK Intymios higienos priemonės yra švelni alternatyva dažniausiai naudojamiems kitiems  šios paskirties produktams. Dauguma kurių savo sudėtyje turi įvairių cheminių medžiagų, kurios pernelyg  sausina gleivinę ir odą, taip galimai trikdo mikrofloros pusiausvyrą. Original ATOK preparatai atitinka visus natūralaus ir švelnaus lytinių organų gleivinės priežiūros reikalavimus, saugo juos ir teikia jiems puikią priežiūrą. Preparatas ALBISAN švelniai ir fiziologiškai valo  lytinių organų gleivinę, netrikdo natūralios simbiotinės mikrofloros pusiausvyros ir ją efektyviai normalizuoja.

Poveikis

  • Švelniai ir fiziologiškai valo  lytinių organų gleivinę
  • Galimai padeda šalinti nemalonų niežulį ir deginimą
  • Normalizuoja lytinių organų gleivinės simbiotinę mikroflorą
  • Puiki profilaktinė lytinių organų odos ir gleivinės priežiūros priemonė

Pagrindinės veikliosios medžiagos

Eteriniai arbatmedžių ir levandų aliejai.

Ingredients

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil.

Vartojimas

Ant sterilaus tampono pipete užlašinkite 5-7 eterinių aliejų mišinio Albisan lašų. Tamponą patalpinkite į makštį. Veikiami kūno šilumos eteriniai aliejai garuoja ir trukdo daugintis grybeliniams mikroorganizmams, ramina niežėjimą. Tamponą keiskite kelis kartus per dieną. Šią procedūrą būtina nuosekliai atlikti ne mažiau kaip vieną savaitę. Ilgesnės trukmės preparato naudojimas nėra žalingas, nes jis padeda išvengti galimos reinfekcijos.
Tolimesnei lytinių organų priežiūrai rekomenduojame naudoti Original ATOK intymios higienos prausiklį moterims INTIMA, kuris  yra pagamintas iš aukščiausios rūšies natūralių medžiagų. Jame nėra jokių tenzidų, kenksmingų cheminių  medžiagų, kurios galėtų neigiamai veikti lytinio organo gleivinę.

ĮSPĖJIMAS

Šio eterinių aliejų mišinio nereikėtų vartoti prasidėjus ketvirtam ir vėlesniais nėštumo mėnesiais. Šiuo klausimu būtina pasitarti su ginekologu.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Naudokite atsargiai, stenkitės, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plaukite vandeniu. Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie eterinių aliejų mišinį yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui. Prieš vartodami eterinių aliejų mišinį atsižvelkite į savo individualius poreikius bei būseną.

Papildoma informacija

Svoris 100.00 g
Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.