Eterinių aliejų mišinys Pievų gėlės
12.00  Į krepšelį

Eterinių aliejų mišinys Pievų gėlės

12.00 

Gaivina, dezodoruoja. Tai puiki vonios, masažo ir kitų kosmetikos preparatų sudėtinė dalis.

Talpa:
Efektas:

Liko 5

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Ingredients

Citrus Autrantium Dulcis Oil, Mentha Piperita Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil, Picea Excelsa Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cinnamomum Camphora Wood Oil, Decamphorised, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Thymus Serpyllum Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil.

Savybės

  • Gaivina, dezodoruoja
  • Tai puiki vonios, masažo ir kitų kosmetikos preparatų sudėtinė dalis

Aromatas

Gaivus, žolinis.

Naudojimas

Naudojamas tik kosmetikos tikslams ir patalpų oro gaivinimui.

Pagal individualias receptūras galima sukurti įvairius kosmetikos preparatus, masažo kremus ir aliejus, skirtus kūno ir veido odos priežiūrai. Čia privalu ir būtina laikytis saugių eterinio aliejaus dozavimo normų.

Aromalempos ar difuzoriaus pagalba galima gaivinti, dezodoruoti ir gryninti patalpų orą. Į užpildytą vandeniu aromalempos ar difuzoriaus talpą įlašinkite keletą eterinio aliejaus lašų ir leiskite vandeniui laisvai išgaruoti. Konkretus lašų kiekis priklauso nuo eterinio aliejaus rūšies, vandens talpos dydžio, kambario apimties ir jo ventiliacijos.

Patarimas

Kuriant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinio aliejaus dozavimo normų. Dozuoti labai atsargiai, gali dirginti jautrią odą.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Naudokite atsargiai, stenkitės, kad jis nepatektų į akis. Patekus gausiai plaukite vandeniu. Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Kosmetikos gaminiuose jo koncentracija neturi viršyti nustatytų normų. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie eterinių aliejų mišinį yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui.

Papildoma informacija

Svoris 100.00 g
Talpa

Efektas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.