Priemonė H STOP esnt kojų odos mikozei

17.00 

Profilaktinė antigrybelinė kojų odos priežiūros priemonė. Mažina prakaitavimą, veikia antibakteriškai. Drėkina odą ir neleidžia jai per daug išdžiūti.

Talpa:
Odos tipas:

Neturime

Teiraukitės +370 699 49021 arba spauskite mygtuką žemiau

Natūrali sudėtis

  • Be sintetinių aromatinių junginių
  • Be naftos produktų junginių
  • Be sintetinių dažiklių
  • Be parabenų
Saugus atsiskaitymas

Aprašymas

Bendra charakteristika:

Mūsų kojoms reikia ne mažesnio dėmesio nei kitoms kūno vietoms. Sintetinės kojinės, batai, kurie nepraleidžia oro, didina kojų prakaitavimą. Tai sukelia ir kitas įvairias kojų odos problemas. Dabartiniu laikotarpiu, pastebimas aktyvus kojų odos gribelinių ligų suvešėjimas. Sėkminga profilaktinė kova su tuom galima tik naudojant šiuolaikinę, kruopščią ir ilgalaikę priežiūrą. Į šį procesą puikiai įsikomponuoja, kaip tam tikras klasikinės kovos su odos gribelinėmis sporomis  metodas, profilaktinis papildiniys, specialus aliejinis Original ATOK preparatas H STOP. Net ir visiškai išnykus grybelinių sporų požymiams, šią priemonę reikėtų profilaktiškai naudoti mažiausiai dar mėnesį, kad išvengtumėte recidyvų ir sustiprintumėte pasiektą rezultatą. Siekiant profilaktiškai galimai apsisaugoti nuo kojų odos grybelių sporų, kartu su procedūromis, reikėtų atlikti ir kasdieninę avalynės, bei kojinių (išskalbus) dezinfekciją. Tai galima padaryti preparato Thymosan pagalba.

Poveikis

  • Profilaktinė antigrybelinė kojų odos priežiūros priemonė
  • Mažina prakaitavimą, veikia antibakteriškai, profilaktiškai galimai saugo odą nuo grybelinių sporų
  • Drėkina odą ir neleidžia jai per daug išdžiūti bei susidaryti įtrūkimams

Veikliosios medžiagos

Augalinis jojobos, migdolų, sojų aliejus, eteriniai čiobrelių, gvazdikų, šalavijų, tujų aliejai, vitaminas E.

Vartojimas

Pipetės pagalba ant galimai pažeistos odos dalies užlašinkite reikiamą kiekį preparato H Stop ir jį švelniai įtrinkite. Procedūrą būtina atlikti 2 kartus per dieną.

ĮSPĖJIMAS:

Šio preparato negalima vartoti nėštumo ir žindymo metu, jaunesnio amžiaus vaikams. Panaudojus preparatą gerai nusiplaukite rankas, kad jo likučių jokiu būdu nepatektų ant gleivinės arba į akis.

Papildoma informacija

Svoris260.00 g
Talpa

Odos tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.