Sausa detoksikuojanti kaukė su aktyvinta anglimi

21.00 

Valo odą ir sutraukia išsiplėtusias poras. Saugo ją nuo porų užsikimšimo ir komedonų susidarymo.  Tonizuoja, maitina ir lengvai balina odą. Ramina ir minkština odą, suteikia jai gaivumo ir skaistumo.

Talpa:
Odos tipas: , ,

Neturime

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Bendra charakteristika

Detoksikuojanti kaukė su aktyvinta anglimi yra skirtas išvalyti odą nuo kasdieninės taršos, toksinų ir riebalų pertekliaus. Ypač tinka probleminei odai su išsiplėtusiomis poromis. Valo odą ir sutraukia išsiplėtusias poras. Saugo ją nuo porų užsikimšimo ir komedonų susidarymo. Bruknių ekstraktas turintis vaisių rūgščių tonizuoja, maitina ir lengvai balina odą. Beta-gliukanas, esantis avižose, kartu su alantoinu, ramina ir minkština odą. Reguliariai naudojant oda tampa lygi ir švytinti.

Savybės

  • Valo odą ir sutraukia išsiplėtusias poras
  • Saugo ją nuo porų užsikimšimo ir komedonų susidarymo
  •  Tonizuoja, maitina ir lengvai balina odą
  • Ramina ir minkština odą, suteikia jai gaivumo ir skaistumo

Rezltatas

Lygi ir gaivi oda be nepageidaujamo blizgesio ir paraudimo.

Pagrindinės veikliosios medžiagos

Aktyvuota anglis, kaolinas, bruknių ir avižų ekstraktai, alantoinas.

Ingredients

Kaolin, Bentonite, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Charocal Powder, Avena Sativa Kernel Extract, Maltodextrin, Allantoin.

Odos tipas

Tinka visų tipų, su išsiplėtusiomis poromis, riebi.

Naudojimas

Prieš pradedant procedūrą odą aplink akis reikia patepti kremu, kad džiūdama kaukė netrauktų paakių odos.

Sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius sausos kaukės su 1,5-2 šaukšteliais kambario temperatūros vandeniu arba aromatiniu Original ATOK vandeniu veidui. Kruopščiai išmaišykite mišinį, kol gausite vientisą masę. Kaukę naudokite ant švarios odos, išskyrus paakių sritį. Po 10-15 minučių sudrėkinkite kaukę ir nuplaukite vandeniu. Pervalykite odą aromatiniu vandeniu ar toniku. Sumaišius preparatą su vandeniu, jis turi būti panaudojamas iškarto.

ĮSPĖJIMAS

Asmenims, turintiems ypatingai jautrią odą, prieš procedūrą patartina atlikti jautrumo testą šiam produktui. Tam pakanka nedidelį preparato pastos kiekį užtepti ant alkūnės vidinės pusės. Po keleto minučių bus matoma reakcija. Jei  nepastebėsite alerginių reakcijų (niežėjimo ar paraudimo ir kt.) – tai šią kaukę galite naudoti.

Kaukės pastos netepti aplink akis!

Patarimas

Naudojant sausai ar senstančiai odai galite įlašinti kelis lašus augalinio arba regeneracinio Original ATOK aliejaus į paruoštą vientisą masę. Jei kaukė greitai džiūsta, ją galima sudrėkinti vandeniu ar aromatiniu Original ATOK vandeniu skirtu veidui. Taip pagerinamas kaukės efektyvumas.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI!  Jį laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Papildoma informacija

Svoris 220.00 g
Talpa

Odos tipas

, ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021