Masažo aliejus ANTICELLA

Masažo aliejus ANTICELLA Padidinti

linkusi į celiulitą

Taip

1401E

Original ATOK

Nėra įvertinimų

17,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
Bendra charakteristika:
vartojant šį masažo aliejų, galimai pagerėja odos  kraujotaka ir limfotaka jo naudojimo vietoje. Turime masažo teigiamą poveikį organizmui visumoje. Kadangi priemonė yra visiškai natūrali, oda ją gerai įsisavina. Preparate esančios efektyvios medžiagos giliai įsiskverbia į odą ir veikia žymiai gilesnius sluoksnius. Oda minkštinama ir drėkinama, praturtinama vitaminais bei kitomis veiksmingomis medžiagomis.
 
Poveikis:
• Galimai gerina odos  kraujotaką ir limfotaką jo naudojimo vietoje
• Galimai padeda šalinti iš odos vandenį ir toksiškus medžiagų apytakos produktus
• Gerai įsigeria į odą
 
Odos tipas:
ypač tinka odai turinčiai celiulito požymius.
 
Veikliosios medžiagos:
augalinis migdolų, sojų aliejus, aliejinis jonažolių ekstraktas, eteriniai apelsinų žievelių, cinamonų, juodųjų pipirų, kadagių uogų, lauramedžių lapų, palminių rožių, pankolių, paprastųjų pušų spyglių, rozmarinų aliejai, vitaminas E.
 
Vartojimas:
nedidelį aliejaus kiekį užtepkite ant probleminių odos sričių ir lengvais sukamaisiais judesiais įtrinkite į odą, kol ji paraus. Norėdami sustiprinti preparato poveikį, išteptas sritis galite pridengti polietileno plėvele ir įvynioti į pledą (kompreso laikymo laikas nustatomas individualiai).
 
ĮSPĖJIMAS:
šio masažo aliejaus negalima vartoti nėštumo ir žindymo metu, kūdikiams, sergant epilepsija ir prie padidinto kraujospūdžio. Nepalikite kompreso per naktį, nes oda gali sudirgti ir niežėti.
 

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Masažo aliejus ANTICELLA

Masažo aliejus ANTICELLA

Data sheet

Svoris 220.00 g
Talpa 100 ml
Odos tipas linkusi į celiulitą