Regeneruojanti kaukė JOJOBA

Regeneruojanti kaukė JOJOBA Padidinti

normali, riebi, linkusi į akne

Taip

2101H

Original ATOK

Nėra įvertinimų

40,00 €

Prekės kaina su PVM

  • Aprašymas
  • Įvertinimai (0)
  • Savybės
 
Bendra charakteristika:
regeneracinė kaukė yra naudojama veido odos priežiūrai. Ji palaiko odos vandens balansą bei elastingumą, aprūpina ją nepamainomais maitinančiais elementais, vitaminais ir galimai lėtina senėjimo procesus. Tai daugiafunkcijinis preparatas, kurį galima naudoti ne tik kaip kaukę, bet ir kaip riebų regeneracinį kremą. Ši kaukė patiekiama neutralios formos. Ją galima pagal poreikį papildyti įvairiais eteriniais aliejais ir gauti individualų, norimų savybių produktą.

Poveikis:
• Regeneruoja, galimai lėtina odos senėjimo procesus
• Saugo odą nuo nepalankaus aplinkos poveikio
• Aktyvina ląstelių aprūpinimą deguonimi
 
Odos tipas:
tinka normaliai,  riebiai, problematiškai odai.

Veikliosios medžiagos:
augalinis jojobos, kviečių gemalų, migdolų, sezamų, sojų aliejus, bičių vaškas, emulgatoriai, augalinis glicerinas, provitaminai, vanduo, vitaminas E.

Vartojimas:
ant nuvalytos veido, kaklo ir dekolte odos plonu sluoksniu užtepkite nedidelį kiekį kaukės. Po 20-30 minučiųjos likučius pašalinkite sudrėkinta kosmetine servetėle. Kosmetikos salone ši procedūra atleikama po kosmetinio masažo. Namų sąlygomis šią kaukę galima naudoti ir kaip riebų vakarinį veido kremą - nedideliu kiekiu kaukės patepti veido odą ir lengvai įmasažuoti.
 
PATARIMAS:
ši neutrali kaukė gali būti naudojamas kaip bazė, kurią galima prisotinti įvairiais eteriniais aliejais, tačiau ruošiant preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų dozavimo normų - žiūrėkite skirsnyje: rekomenduojamos eterinių aliejų ir jų mišinių vartojimo koncentracijos neutraliuose preparatuose bei augaliniuose aliejuose.

ĮSPĖJIMAS:
alergiškiems bičių produktams prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą.

Reviews

Kolkas nėra atsiliepimų

Rašykite atsiliepimą

Regeneruojanti kaukė JOJOBA

Regeneruojanti kaukė JOJOBA

Data sheet

Svoris 390.00 g
Talpa 250 ml
Odos tipas normali, riebi, linkusi į akne