Taukmedžių augalinis aliejus BIO

10.00 

Jis gerai susigeriamas odos ir turi puikias apsaugines savybes. Ypač tinka jautriai, sausai, sudirgusiai ir vaikų odai. Oda tampa minkšta ir aksominė. Jis naudojamas ir kaip aktyvi sudedamoji plaukų kaukių ir šampūnų dalis. Atstato plaukų struktūrą, suteikia jiems gyvybingumą ir sveiką blizgesį. Apsauginis UV filtras SPF 4, atatinkamai saugo odą nuo neigiamo saulės ultravioletinių spindulių poveikio.

Talpa:
Odos tipas: , ,

Neturime

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Ingredients

Butyrospermum Parkii Butter Extract.

Bendra charakteristika

Augaliniai aliejai yra klampios medžiagos, gaunamos spaudžiant augalų sėklas ar vaisius. Aromaterapijoje augaliniai aliejai yra naudojami kaip eterinių aliejų ir kitų aktyvių ingredientų nešikliai. Turi teigiamą poveikį odai ir visam organizmui. Jų sudėtis panaši į odos riebalų, todėl labai gerai susigeria, o tai neįmanoma su mineraliniais aliejais.

Kokybė

BIO

Aprašymas

100% natūralus taukmedžio aliejus gaunamas termomechaniniu būdu perdirbant taukmedžio sviestą (frakcionuojant žemoje temperatūroje). Aliejus, gautas panaudojant šį metodą, išlaikaiko visas taukmedžio sviesto išskirtines naudingąsias savybes: apsaugoti, regeneruoti, nuraminti ir minkštinti odą. Jis ypač tinka jautiai ir probleminei odai. Kadangi aliejus yra skystos konsistencijos, jį patogiau naudoti ir jį geriau absorbuoja oda. Pašalinus iš taukmedžio sviesto kietuosius komponentus aliejuje padaugėja omega-6 ir 9 riebiųjų rūgščių. Gautas aliejus stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, regeneruoja ir suteikia patikimą apsaugą odai, net ekstremaliomis klimato sąlygomis. Jis taip pat puikiai tinka galvos ir plaukų priežiūrai (atgaivina, atkuria plaukų žvilgesį, stiprina juos). Dėl savo puikių svybių šis aliejus yra labai dažnai naudojamas plaukų, veido ir kūno priežiūros kosmetikos priemonių gamyboje bei atliekant įvairias kosmetines procedūras. Jis turi ir UV apsauginį filtrą SPF 4 (trumpalaikė apsauga), kuris atatinkamai saugo odą nuo neigiamo saulės ultravioletinių spindulių poveikio.

Savybės ir panaudojimas

Naudojamas tik kosmetikos tikslams.

Tai augalinis aliejus, gaunamas iš taukmedžio sviesto, atskiriant kietąją medžiagą, todėl aliejus greičiau susigeria ir turi geresnes apsaugines savybes. Jis naudotinas kasdienei veido ir kūno odos priežiūrai. Ypač tinka jautriai, sausai, sudirgusiai ir vaikų odai. Oda tampa minkšta ir aksominė. Aliejus naudojamas ir kaip aktyvi sudedamoji plaukų kaukių ir šampūnų dalis. Jis atstato plaukų struktūrą, suteikia jiems gyvybingumą ir sveiką blizgesį. Apsauginis UV filtras SPF 4, atatinkamai saugo odą nuo neigiamo saulės ultravioletinių spindulių poveikio, todėl jis plačiai naudojams prieš ir po deginimosi saulėje.

Jį galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualius ir įvairius kosmetikos preparatus, masažo kremus bei aliejus, skirtus kūno ir veido odos priežiūrai.

Patarimas

Kuriant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų komponentų dozavimo normų. Dozuoti labai atsargiai, gali dirginti jautrią odą.

ĮSPĖJIMAS

Galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Kosmetikos gaminiuose jo koncentracija neturi viršyti nustatytų normų. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojimą suplakti!

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui.

Papildoma informacija

Svoris 310.00 g
Talpa

Odos tipas

, ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021