Avokadų augalinis aliejus

12.00 

Minkština ir regeneruoja suragėjusią ir sustandėjusią odą, saugo ją nuo išsausėjimo ir šerpetojimo. Grynas aliejus turi UV spindulių apsauginį faktorių SPF 2-4 (trumpalaikė apsauga). Plačiai vartojamas kojų priežiūros priemonėse, nes pasižymi geromis drėkinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis.

Talpa:
Odos tipas: , , ,

Neturime

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021

Tinkamumas naudoti:

žiūrėti ant pakuotės BAR kodo: Geriausias naudoti iki…..

Gamintojas:

Cosmetics ATOK International s.r.o., 400 04 Trmice, CZ.

Ingredients

Persea gratissima oil.

Bendra charakteristika

Avokadų augalinis aliejus gaunams šalto spaudimo būdu. Jame yra daug nesumuilinamų sudedamųjų dalių, vitamino E, UV spindulių faktorius SPF 4-2 (trumpalaikė apsauga). Avokadų aliejų yra gerai rezorbuojamas odoje, apsaugo ją nuo išsausėjimo ir išdžiūvimo bei kitokių neigiamų aplinkos poveikių, regeneruoja ir minkština odą.

Fizinės savybės

Tirštas gelsvai žalios spalvos aliejingas skystis, turintis puikų aromatą ir skonį. Suskystėjimo temperatūra – apie +8° C. Santykinis tankis, esant +20° C – apie 0.915 g/cm3.

Pagrindiniai aliejaus komponentai

Nesočiosios riebalų rūgštys: daugiausiai oleino (C18:01) apie 56%, linolo (C 18:2) apie 13%, sočiosios riebalų rūgštys: palmitino (C16:0) apie 10%, vitaminai D ir E, karotinoidai, fitosteroliai, lecitinas, mineralai: magnis,kalis, fosforas.

Savybės ir panaudojimas

Naudojamas tik kosmetikos tikslams.

Jis veikia regeneruojančiai, saugo odą nuo išsausėjimo ir šerpetojimo šaltuoju metų laiku bei kitų nepalankių klimatinių aplinkos poveikių. Jame esanti didelė nesumuilinamų elementų koncentracija minkština ir regeneruoja suragėjusią ir sustandėjusią odą. Grynas aliejus turi UV spindulių apsauginį faktorių SPF 2-4 (trumpalaikė apsauga). Puikiai tinka sausos, labai jautrios bei šiurkščios ir šerpetijančios odos priežiūrai. Naudojamas regeneracinių ir masažo preparatų gamyboje. Plačiai vartojamas kojų priežiūros priemonėse, nes pasižymi geromis drėkinančiomis ir minkštinančiomis savybėmis. Kosmetikos preparatuose naudojamas kaip natūralus stabilizatorius, nes turi didelę vitamino E koncentracija.

Jį galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualius ir įvairius kosmetikos preparatus, masažo kremus bei aliejus, skirtus kūno ir veido odos priežiūrai.

Patarimas

Kuriant kosmetikos preparatus pagal individualias receptūras būtina laikytis saugių eterinių aliejų bei kitų komponentų dozavimo normų. Dozuoti labai atsargiai, gali dirginti jautrią odą.

ĮSPĖJIMAS

Galima galimybė individualiai netoleruoti šio augalinio aliejaus.

Dėmesio

Preparatas yra skirtas tik IŠORINIAM NAUDOJIMUI! Laikykite saugiai, vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausai, toliau nuo šilumos šaltinių, 6-25 °C temperatūroje. Kosmetikos gaminiuose jo koncentracija neturi viršyti nustatytų normų. Turint labia jautrią ir linkusią į alergiją odą prieš vartojimą reikėtų pasidaryti jautrumo testą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojimą suplakti!

Pastebėjimas

Aukščiau pateikta medžiaga apie augalinį aliejų yra informacinio-rekomendacinio pobūdžio. Nagrinėjamas aliejus nėra skirtas gydymui.

Papildoma informacija

Svoris 310.00 g
Talpa

Odos tipas

, , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Užsisakykite priminimą el. paštu arba teiraukitės +370 699 49021