Pagalba ir info +370 699 49021

Naršydami sutinkate su mūsų „sausainėlių“ politika.

Celiulitas ir mes

Celiulitas pirmiausiai susidaro iš vandens sankaupų audiniuose ir riebalinių ląstelių išsipūtimo. Išsipūtusios ląstelės prailgina kelią iki kraujagyslių ir limfagyslių, todėl  pablogėja   audinių aprūpinimas  maistinėmis medžiagomis, bei šlakų pašalinimas  iš organizmo.  Šalinant celiulitą pirmiausiai reikia aktyvuoti naturalų limfos nutekėjimą ir šlakų pašalinimą.

Norintiems sėkmingai kovoti su celiulitu,   firma   ”Aromatum  Cosmetic”  siūlo aromaterapinius  Original ATOK preparatus. Šių preparatų sudėtyje yra: apelsinų žievių,  mandarinų žievelių eteriniai aliejai, kurie gerina medžiagų apykaitą audiniuose; cinamonų eterinis aliejus – labia gerai sušildo  audinius, gerina poodinių audinių kraujotaką,  kadagių uogų eterinis aliejus – stimuliuoja limfos srautą, padeda šalinti iš odos vandenį ir toksiškus medžiagų apykaitos produktus; rozmzrinų eterinis aliejus – stimuliuoja kraujotaką, gerina medžiagų apykaitą. Jojobos, sojų ir migdolų augaliniai aliejai – puiki bazė, kurioje lengvai pasiskirsto eteriniai aliejai ir gerai susigeria į odą.  Todėl vartojant šias priemones oda pasidaro pastebimai lygesnė ir švelnesnė.

Original ATOK Mandarinų vonios aliejų, rekomenduojame  naudoti ,  nes pagerina medžiagų apykaitą audiniuose, puikiai regeneruoja odą, gaivina ir ramna psichologinę žmogaus būseną, gerina nuotaiką.

Original ATOK Kadagių uogų vonios aliejus – puikiai atpalaiduoja raumenis, suaktyvina kraujotaką ir limfotaką, stimuliuoja šlakų bei skysčių pertekliaus šalinimą iš organizmo, pagreitina medžiagų apykaitą.

Vonios aliejaus vartojimas: 10 – 20 ml vonios aliejaus  išmaišyti reikiamos temperatūros vandenyje, kad oda galėtų absorbuoti preparate esančias efektyvias medžiagas, vandens temperatūra neturi skatinti prakaitavimo. Maudytis ne mažiau 20 min., po maudynių persiskalauti nereikia, tik apsisausinti rankšluosčiu. Visų maudynių metu muilo naudoti nerekomenduojame, nes jis mažina vonios aliejaus veiksmingumą.

Ne visada, ypač darbo dienomis, turime laiko išsimaudyti vonioje. Todėl mes siųlome  Original ATOK dušo aliejų  Anticella, kuris kaip ir vonios aliejus puikiai valo ir regeneruoja odą, gerina medžiagų apykaitą, mažina audinių tinimą  ir skirtas  naudoti kiekvieną dieną.

Original ATOK masažo aliejus Anticella – skirtas naudoti kiekvieną dieną nusimaudžius po dušu, kai odelė šilta ir poros prasivėrusios. Šis masažo aliejus  puikiai geriasi į odą, padeda iš odos šalinti vandenį ir toksinus, gerina odos ir poodinių audinių kraujotaką ir limfotaką naudojimo vietoje. Dar šį masažo aliejuką galime pakeisti Original ATOK masažo kremais Anticella ar Thermobalzam.


UAB ”Aromatum  Cosmetic”
Kosmetikė – vadybininkė

Valdonė  Simuntienė

2011 02 25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Natūrali produkcija

Puikios prekės

Nemokamas pristatymas

Užsakymams Lietuvoje virš €100

Saugus atsiskaitymas

Visa / Mastercard / Paysera

Kokybiškas aptarnavimas

Jūsų nuomonė mums svarbiausia

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!